Tyto stránky vznikly v hluboké minulosti a sloužily především jako vývojové prostředí pro programování v php a MySql. Jejich praktické použití bylo v poskytování informací o dění okolo motocyklů a motocyklovém sportu v našem kraji, naší motokrosové trati a tak.
Jak šel čas, tak se měnily ve svém zaměření a nyní jsou určeny především pro kamarády a přátele, kteří mají stejné "postižení" jako administrátor tohoto webu, totiž zálibu v technice používané spojenci za druhé světové války (World War II, zkáceně WWII). Máme naléhavé nutkání zachránit tuto techniku i pro příští generace v co možná nejpůvodnějším stavu. Věnujeme se hlavně Jeepům z období 1941 - 1945, tedy typům Willys MB a Ford GPW.
Stránky jsou rozděleny do sekcí, které jsou většinou přístupné až po zadání příslušných, mnou přidělených, hesel. Jsou to:

  • Renovace, servis jeepů  tady jsou ukázky mé práce při renovaci jak Willysů MB, tak Fordů GPW. Mám obrovské množství fotografií z postupu prací a průběžně budu zveřejňovat. Většina alb zde je veřejně přístupná, jen takové "specialitky" jsou pod heslem.
  • Fotoalba z akcí  tady jsou fotografie z akcí s některým z mých jeepů, kterých jsem se zúčastnil za poslední roky. Protože v minulosti docházelo k zneužívání takto zveřejněných informací, jsou vždy pod heslem.
  • Servisní informace pro WWII jeepy tady jsou utříděné informace typu servisní manuály, katalogy náhradních dílů, bulletiny atp. Jsou vždy pod heslem.
  • Soukromá část  tady jsou vysloveně soukromé a rodinné záležitosti. Jsou vždy pod heslem.
  • PetrS
     

    naše Task Force 22